LEGALIZACE PATÁ

28. září 2012 v 14:44


[28.09.2012, 06:25]
Napadlo mě dojít někam na veřejnou manifestaci s nápisem DEJTE NÁM PARADIKTUM! Napsaným rukou na papndeklu. A vtlačit se co nejblíž fotografům. Musím začít sledovat politické programy...


Ve čtvrt na tři odpolední mám hotovo, na případnou účast připraveno - jedinou ovšem chybu můj plán má, že ve zdejším maloměstě se žádné veřejné demonstrace obyvatelstva nekonávají, natož aby za asistence kamer zpravodajských televizních štábů, před něž bych zejména potřeboval s tímto mobilizujícím heslem vstoupit; nějakou oficiální fotografií případného četkařského reportéra bych taky nepohrdnul, kdyby dokonce vyšlo v novinách nebo se vysílalo ve zpravodajském šotu, zajisté by zpestřilo, oživilo i zhodnověrnilo dokumentaci legalizace dotyčného slova prostřednictvím oficiálně citovaného veřejného užívání.
Navíc mám dojem, že se můj život hodně rychle krátí, a proto že již žádnou vhodnou veřejnou demonstraci zaživa nestihnu; ale návod pro kohosi mne čipernějšího snad mohu zanechat...

Jen jsem včera dopsal, uvědomil jsem si, v čem pokračuji nazítří.
To výsledné včerejší heslo znělo jinak, nežli jsem mínil původně: je přece jenom jistý rozdíl mezi významy DEJTE a VRAŤTE, a ne pouze tím, že hlásanými požadavky jsou si ta slovesa víceméně protichůdná.
Opravil jsem tedy, přetřel, přepsal a následně vyfotografoval. Zde zařadil.
Přes všechny změny, opravy, zásadní zůstalo: kvůli případné příští manifestaci jakéhokoli druhu budu muset s transparentem odjet vlakem do Olomouce, popřípadě kilometry bližší Ostravy.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama