DUCHAŘINA aneb VŠECHNO JE ŠPATNĚ

23. října 2012 v 8:49
Když jsem onehdy umísťovala na Písmáka tyto tři stručné texty, naprosto jsem, ubohá, netušila, v jakém prostředí jsem kvůli nim ocitla.
Předesílám, že tamty moje příspěvky jsou v jednotlivostech původní, a musela jsem tedy kvůli nim sestudovávat i vidět na vlastní oči prameny, dokonce takové, které doposud na internetu nebyly zveřejněny sebemenším odkazem.
Zatímco když jsem se ovšem pokoušela moje prameny na netu ověřit, hrůza a hanba mě jímaly, jak v jednotlivých odkazech jejich pisálci vykrádají jeden druhého pořád dokolečka, aniž, a to mi připadá zásadní, aniž by do toho kolotoče přidali cokoli svého: nějakou vlastní zkušenost, popis pokusu, nebo třeba i ono cosi jako nějakou vyčtenost. V každé případě míním odraz nebo výsledek vlastní snahy, zkušenosti, zážitku, dokonce existence.

Oním neustálým opisováním jeden od druhého se nejenom mění v mašiny, ale též v naprosté blbce, popřípadě absolutní blbky, neboť v obou případech v monstra na způsob zombies bez otěru či sebemenšího projevu jakékoli vlastní vědomé existence.
Proto mi nebylo pochopitelné to, co nazvu jejich základní snahou, jež se úplně nejvíc projevuje především zde na blozích: třebaže naprosto nechápou původní žánr zápisníku a něčeho opravdu původního nejsou schopni, zejména se snaží, zajímají, usilují a intrikují, aby na takovýchto cancech měli zejména co nejvíce návštěvníků. Aby byli co nejoblíbenější, popřípadě nejúspěšnější, nejpopulárnější, nejnavštěvovanější. Nejznámější.
Žánr intimně intimní zdefraudovali na bulvár.

Pro tento účel se slučují do skupin, potažmo gangů, popřípadě klak, navzájem si se sobě podobnými ty nekonečně vyvařované plky chválí, vynášejí vzájemně úroveň těch žvástů vysoko nad všechny modré oblohy a horizonty, třebaže rozumným z nich ničeho nelze použít.
Pouze jimi substituují nudu, v níž setrvale žijí, které se nechtějí zbavit, poněvadž jsou zejména líní přemýšlet.

O souvislostech, řekla bych, především.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 děda tik tak děda tik tak | E-mail | Web | 23. října 2012 v 16:29 | Reagovat

Od začátku až do konce článku pravda,se kterou se asi musíme vyrovnat.Je to dáno také podmínkami jaké blogy se publikují a úrovni autorů.

2 mangold mangold | 7. prosince 2012 v 19:01 | Reagovat

Proč se pohoršovat nad ostatními, když máte lepší věci na práci??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama