NAD CITÁTEM Z KNIHY SPISOVATELE FRANZE KAFKY

5. října 2012 v 6:06Na včerejší blog o domorodé lenivosti se mi v komentářích ozvali dva zcela místně průměrní debili, kolik jich ještě podprůměrnějších vstoupilo dovnitř, nesvedu (i kvůli nefungujícímu počítadlu) sdělit nebo alespoň odhadnout - ale předpokládám takových domorodě banálně tupých vizitorů neschopných jakékoli mentální reakce docela početný houfec.
Budiž, na další podobné mentální zrůdy a kurióza si dneska políčím jinak.


PŘED ZÁKONEM
[04.10.2012, 17:14]
Hleď, před Zákonem
paradiktum. "Co umíš?"
"Pokoušet tvůj um."


Totéž, identické zněním, jsem pro pokus již včera umístil i na Písmáka, zde pod odkazem http://www.pismak.cz/index.php?data=read&id=416750 . Do tohoto, písmáckého, napajedla dochází zase jiná sorta ztupělých tuzemců, zejména pávit se jejich vymyšlenou duchovností, uvidíme tedy i s důkazy, kolika z nich alespoň naskočí dojem, že tahle veršovánka nějak intelektuálně souvisí s citátem z románu PROCES Franze Kafky, jenž bývává občas jako fragment uváděn i jako samostatná povídka s názvem PŘED ZÁKONEM.
Cosi je tady se včerejším mým článkem i Kafkovým úryvkem identické, a něco jiné, cosi je tu opět onou wittgensteinovskou tautologií i analogií, totéž, i když v mnohém jiné, jinak, nedospělí domorodci drtí do sebe toho Kafku, z takové četby si do sebe leda tak vsugerovávají neurózy a jiné obdobné přiboudliny (u některých případů následně spojené i s případným nočním pomočováním), které ovšem s nimi samými nemají naprosto žádné mentální souvislosti, když, jak už bylo k včerejšímu řečeno, a stručným tímto testem jejich (ne)reakcemi nazpátek bude dokázáno, jsou jenom pouze buransky tupě netečnými debily. Neschopnými tvořivě rozvíjet cokoli.
Konzumentská tupost.
Konzumentská tupost.
Rozvíjená, tedy tomto případě spíše jen rozmazávaná nebo nebo nějak jinak obdobně rozpatlávaná, ovšem v nekonečně mnoha třeba počítačových, nebo jiných, programech. Třeba v těch, v nichž si ústavní debilové s obdobně plně oddaným zaujetím rozmazávají jejich zas exkrementy. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama