ŠTĚDRÝ DEN JINAK: POTŘEBUJETE DEMONSTRANTA?

30. prosince 2012 v 17:23Nápad na další pokračování jsem náhlým vjemem dostal okolo dnešní půldeváté ranní, kdo se mnou tu moji paradiktální štreku jde, tak tomu bude všechno příští jasné bez dlouhého pokračování.
Demonstroval jsem s heslem DEJTE MI PARADIKTUM!!! na líci papundeklového transparentu v sobotu 17. listopadu v Ostravě, podařilo se mi být několikrát zfotografován, povedlo se, o co mi v rámci veřejné legalizace dosud neexistujícího slova PARADIKTUKTUM především šlo.
V pátek před Štědrým dnem si zase dojel s jiným transparentem (zelenožlutým obrazcem Kříže Svatého Paradiktýna) do Opavy, kde jsem byl opět na veřejnosti několikrát zfotografován, z líce i rubu téhož transparentu, neboť ten už je, jako instrument, dvěma kusy nabitými na jediné tyči transparentově papundeklově oboustranný.
Ale legalizovat bych měl dotyčné slovo mnohem více, a zejména vícekrát, a taky častěji, snažil jsem se vyhlídnout příhodnou demonstraci další - jenomže ono nic, zdejším našincům se pod carem opravdu skvěle žije, náměstí a jiné placy se jim nechce zaplnit.

Teprve až dneska mi naskočil nápad jiný, a pro mnohého jiného úplně samozřejmý, vždyť zněl zhruba v otázce A co kdyby sis dal inzerát?

Ihned jsem se nafotografoval s oboustranným transparentem před zrcadlem v koupelně, výsledek pravolevě převrátil, aby bylo vše napsané čitelnější,


s novoučce novým jépegečkem spěchal do internetové seznamky.cz, v niž si vkrátce do oddílu Výzvy a vzkazy vlepil inzerát čehosi (či kohosi) jako demonstranta z ochoty.


Jak dopadnu, netuším, moje nabídka musí projít ještě schválením příslušného cenzora, takového jistě šosáka a nebo oportunisty bez schopnosti či smyslu pro wittgensteinovskou řečovou hru, jestli se i přes tuhle překážku projít povede, potom … a ještě potom … a ještě o nějaký čas dál …
Co bych se líčením mých cenzorem zhatěných plánů zbytečně namáhal…


O DEN POZDĚJI

.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama