"Co si vzít s sebou na lidsky zcela pustý ostrov"

3. ledna 2013 v 8:26Mnohým sice není známo - ale lidské tělo je kontinent.
Z čehož plyne, obdobně po vzoru jiných kontinentů, že kdesi na nebo v lidském těle musí existovat liduprázdně zcela pustý ostrov.
Budou mezi případnými čtenáři jistě hned tací, kteří budou s mým tvrzením nesouhlasit; stejně jako okolní domorodou masou ihned zavržených pár obdobně mně výstředníků a nebo dokonce výstřednic, kteří v jejich okolní většině v zanedbatelně malé tlupce budou ihned hledat, detekovat, lokalizovat a stanovovat, kde by v tělech jich samých cosi takového mohlo být.
Přátelé, jistě jste si nejdřív pomysleli na pohlaví, jedno nebo oboje, nejsouce nežli opicemi, ale já sám osobně si myslím, že takový LZPO jako bod či ostrov, by se měl nalézat někde v lidském srdci a nebo mozku, kteréžto dva orgány (kromě našich duší, samozřejmě) nás činí lidmi. I kdyby opice se podrobily všem možným depilacím světa, nedopadly by intelektově vybaveni ve svých elitách mentálně lépe nežli průměrní zdejší voliči.
Jimiž jsou tací ti zrovna bez vědomí si svých vlastních pustých ostrovů.
Vzít si s sebou na takovou výpravu pláštěnku a nebo nějaký obdobný pršiplášť?
Kdeže, slezte ihned z takový věže, odkud není nic vidět!
Já už si třeba málem půlrok plním, a ještě nějaký čas vydržím, svůj pustý ostrov paradikty, paradiktusy, paradiktýny a jinými podobnými paradiktózami, každou věc takového druhu si musím vymyslet, prožít a posléze na ostrov přinést, ne, nedají se koupit nebo nějak průmyslově vyrobit.
Každý člověk je svůj ostrov v proudu, pokud si je toho vůbec schopen být vědom, na můj ostrov někde uprostřed mne zaplněný paradiktálním harampádím mi nikdo žádný další unikátní paradiktální kousek navíc nedodal, jakož i v příštích časech nepřinese, nedoručí, radši si pomyslí a nebo řekne, že nic takového jako paradiktualita není, kteroužto jistotou nabude jednak alibi pro nečinnost, a také se na svém vlastním ostrově nemusí kvůli duši (či čemu) kohosi jiného namáhat.
Co nelze zobrazit, a nejlépe ve formě bankovek, tak to pro zdejší ode všeho dobrého oddepilované opice neexistuje.
A co co více, povšimnuli jste si vůbec, jak se sebou paradiktálně útle blízce souvisejí slova dePilace a deBilace?
Pouhým jediným písmenkem.
Pouhý jediným někomu, či zdejším mnohým, bez lidského smyslu ostrůvečkem..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ladycarrot Ladycarrot | Web | 3. ledna 2013 v 9:00 | Reagovat

Pěkný článek :*)

2 King Rucola King Rucola | E-mail | Web | 3. ledna 2013 v 9:44 | Reagovat

Na kontinente len chabe "puste" ostrovy; nikede v riekach, bagrovistiach alebo jazierkach, "co by jabkem dohodit". Tak co?

Sadnes na vodne velo a neskor na moped a dovezies si, co potrebujes, inkl. paradiktov a parazitov.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama